FUNKCE SLUCHADEL

Je to Váš život a Vaše poslechové potřeby

Díky jedinečným bezkonkurenčním novým funkčním vlastnostem sluchadla budete schopni rozumět řeči a zvukům, které chcete a potřebujete slyšet. Ať už při rozhovoru během venkovních aktivit za větrného dne nebo pro zaměření se na jeden hlas v hlučném davu. To jsou jen dva příklady náročného poslechového prostředí, kdy budete schopni komunikovat a rozumět více.Konektivita sluchadel k chytrému telefonu je již samozřejmostí

Srozumitelnost všude

Díky moderním technologiím jsou sluchadla schopna detekovat řečový signál a zajistit slyšet jej jasně a srozumitelně v obou uších. To znamená, že budete rozumět více, a ve více poslechových situacích.

Srozumitelnost všeho

Těšit se ze zvuku smíchu, dětských hlásků nebo jemného šustění listů pod nohama či ve větru obohacuje svět poslechu. Schopnost slyšet nejjemnější zvuky všude kolem sebe je nedílnou součástí potěšení z dobrého poslechu.

Komfort pro srozumitelnost

Zapojení se do konverzace, ať jste kdekoliv, je nejvyšší prioritou, avšak komfort pro srozumitelnost řeči je stejně tak důležitý. Sluchadla mají celou řadu funkcí pro komfort poslechu, které lze nastavit podle individuálních potřeb. Sluchadla jsou schopna účinně eliminovat nepříjemné a nežádoucí zvuky, kdykoliv k nim dojde.Úprava nastavení sluchadel podle individuálních potřeb a situací

 

Technické vlastnosti sluchadel

Voděodolnost IP68

Akusticky optimalizovaný vent

Aplikace pro chytré telefony

Vzdálený přístup pro nastavování sluchadel

Biometrická kalibrace pro zvukovodová sluchadla

E-shop baterie a doplňky pro sluchadla 

E-shop

 

Poslechové řešení pro děti a mladistvé

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení