BEZDRÁTOVÁ KOMUNIKACE

Zachycení hlasů u zdroje

Sluchadla Phonak pro aktivní život

Bezdrátové možnosti nejnovější technologie jsou zabudovány do sluchadel a umožňují užívat si poslechu v plném rozsahu, včetně oblíbeného televizního pořadu, hudby z MP3 přehrávače nebo hlasu blízkých v telefonu, a to přímo ve sluchadle.

Moderní technologie sluchadel umožňuje ve většině situací příjemný poslech a porozumění řeči. Avšak pokud se nacházíte v hlučném prostředí, a současně se snažíte udržet rozhovor s jinou osobou, či komunikovat po telefonu, může to být velmi obtížné.

Tyto situace pomůžou překonat bezdrátové doplňky sluchadel, která zajistí lepší srozumitelnost především v poslechově nejnáročnějších situacích:

Lépe slyšet v hluku nebo na větší vzdálenost, během telefonování, ve třídě a při poslechu televize a multimediálních zařízení. Nebo získat snadný a diskrétní přístup k ovládání sluchadla pomocí dálkového ovladače.

S bezdrátovými doplňky Phonak budete vždy "ve hře"!

 

Příspěvek na pořízení pomůcky pro nedoslýchavé

Na místně příslušném Úřadě práce si můžete zažádat o příspěvek na pořízení pomůcky pro nedoslýchavé. Informace o podmínkách a seznamu pomůcek, na které se příspěvek vztahuje, vám poskytnou pracovníci úřadu.

Více informací ZDE.

E-shop baterie a doplňky pro sluchadla všech značek 

E-shop

 

Sluchadla Phonak pro děti a mladistvé

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info