REFERENCE

Jsme potěšeni, že s Vámi můžeme sdílet cenné názory a zkušenosti našich spokojených pacientů.

 

„Dobrý den celý neskutečně příjemný kolektive, měl jsem velké štěstí, že jsem navštívil váš kolektiv za účelem vyšetření a následné aplikaci sluchadel. Všichni jste byli výborní. Oceňuji hlavně vaši komplexní péči. Určitě doporučím vaši ordinaci všem přátelům."

S přátelským pozdravem, pan Vítů, 3. 4. 2024

 

 „V minulosti jsem již vlastnil sluchadla Phonak, které vyrobila švýcarská firma - světová jednička v oboru. Pořídil jsem si tedy zcela nová sluchadla od značky PHONAK, která splňují moje nároky na komfortní poslech. Finalizace nových sluchadel v ordinaci Audiologie-foniatrie s.r.o. v Praze trvala krátce. Po optimálním nastavení za pomoci výpočetní techniky na mých uších je používám denně. S jejich kvalitou jsem nadšený. Nyní slyším i zvuky, které jsem nikdy před tím neslyšel. Když je toho zvuku hodně, či naopak málo, stačí nepozorovaně zatlačit v uších na páčky a zvuk si podle potřeby korigovat. Už dobře slyším herce v divadle a moc si užívám na koncertech vážné hudby. Největší zážitek mi ale připravilo propojení s mobilním telefonem přes Bluetooth. Moje doporučení je řešit problémy se sluchem včas - zjistíte, že život je zase veselý. Na sluchadla vám přispěje i vaše zdravotní pojišťovna. Já jsem kvalitní výrobek našel. Našel jsem i zástupce zahraničního výrobce špičkové techniky v ČR - Audiologie-foniatrie s.r.o. Ten na vysoké medicínsko-technické úrovni provede klientům dokonalou prověrku jejich sluchu a nabídne řešení. Poskytuje i dokonalý servis."

Mgr. Richard Němec, 13. 2. 2022

 

„Jsem velmi spokojený s instalovaným sluchadlem vč. pečlivého nastavení a seznámení s nároky na užívání a provoz sluchadla. Určitě dodržím termín kontroly."

Jaroslav P., 11. 1. 2022

 

„Jsem nadmíru spokojena, od té doby slyším i to, co nemám, jsem ráda, že jsem si vybrala tento typ sluchadel. Sluchadla jsou výborná, připojení na telefon, televizi přes Bluetooth funguje výborně, a velmi mi to pomáhá."

Hana R., 10. 12. 2021E-shop baterie a doplňky pro sluchadla 

E-shop

 

Poslechové řešení pro děti a mladistvé

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení