e-KONZULTACE

Formulář je určen pro dospělé pacienty i rodiče dětských pacientů, kteří potřebují využít služby naší ordinace Audiologie foniatrie s. r. o. v rámci karanténních opatření proti šíření koronaviru a vyhlášení nouzového stavu. Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat s nabídkou termínu online konzultace/vyšetření. Spojení může proběhnout prostřednictvím platformy Google Meet - Chat, nebo telefonicky.

Jste již naším pacientem: *

Jak se chci spojit: *

Kontrolný kód

i

Děkujeme za odeslání formuláře!
Uvedené osobní údaje jsou považovány za důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s platnými zákonnými ustanoveními v oblasti ochrany osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Všeobecné nařízení o ochraně údajů - Nařízení (EU) 2016/679). Jsou zpracovávány společností Audiologie foniatrie s. r. o. za účelem poskytnutí zdravotní péče pacientovi na základě jeho požadavku. Vyplněním tohoto dotazníku potvrzujete, že jste s výše uvedenými podmínkami seznámeni a souhlasíte s nimi.

E-shop baterie a doplňky pro sluchadla 

E-shop

 

Poslechové řešení pro děti a mladistvé

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení